Twój wizerunek w Internecie

01

O firmie

Zajmujemy się budową systemów informatycznych na potrzeby małych i średnich firm. Dodatkowo realizujemy również mniejsze projekty np. portale oraz prowadzimy serwis eWiz.pl, w którym można założyć własną stronę WWW.

Istniejemy na rynku od 2008 roku.

Dzięki zaufaniu klientów mogliśmy budować przez ten czas solidną markę. Szczególny nacisk położyliśmy na rozwój autorskiego oprogramowania, którego pierwsze wersje powstały na długo przed agencją interaktywną Scripting.

Dlatego oferujemy Państwu produkt, który rozwijany jest systematycznie od 2002 roku.

Na kolejnych wersjach zostały zbudowane nie tylko strony WWW ale i potężne dedytkowane system obsługi przedsiębiorstw, które pozwoliły zredukować koszty biurowe , usprawniły obieg dokumentów oraz zarządzanie zasobami.

Autorskie oprogramowanie, zostało wykonane z zachowaniem wszelkich aktualnych standardów obowiązujących w tworzeniu profesjonalnych serwisów oraz sklepów internetowych.

Zgodność ze standardami potwierdza konsorcjum W3C.

Zgodność z restrykcyjnym standardem XHTML 1.0 Strict! - sprawdź nas!

Zgodność ze standardem kaskadowych arkuszy styli CSS 2.1 - sprawdź nas!

Dobry wybór.

Wiemy, jak trudną decyzją jest wybór kompetentnej firmy w zakresie realizacji projektów WWW, dlatego też w wykonywaniu projektów jesteśmy niezmiernie drobiazgowi, każda realizacja związana jest z przygotowaniem specyfikacji funkcjonalnej, a stały kontakt z klientem pozwala na jego aktywne uczestnictwo w całym procesie.

Jesteśmy przekonani, że nasze realizacje obecnych klientów będą pracowały na zaufanie do solidnej marki, jaką jest agencja interaktywna Scripting.

Utworzono: 2009-03-14 17:19:44
Zmodyfikowano: 2013-04-17 00:25:50

04

Realizacje

System ubezpieczeń CTS24
Typ realizacji
e-zamówienia + DMS
Pensjonat Pałacyk Łańcut
Typ realizacji
aktualizacja + hosting
Portal informacyjny CTS24
Typ realizacji
WWW + CMS
więcej...